Makijaż na lato - Summer makeup  
Okres letni i wakacyjny to taki czas, w którym zazwyczaj rezygnujemy z pełnego makijażu. Chcemy dać naszej skórze odpocząć, najlepiej aby mieć śladowe ilości kosmetyków na twarzy. Jednak wciąż pragniemy aby nasza skóra i cera wyglądała nieskazitelnie, zdrowo, świeżo i promiennie. O naszą skórę musimy zadbać po przez odpowiednie, racjonalne odżywianie i ciągłe nawadnianie. Upragniony efekt idealnej cery i pięknej skóry uzyskamy także wspomagając się lekkimi kosmetykami o właściwościach rozświetlających, czy brązujących. Letni makijaż to przede wszystkim "no makeup makeup", czyli taki, który ma wyglądać tak, jakby go nie było.  Tego lata najmodniejszy makijaż to muśnięta brązem i rozświetlona skóra, delikatne bądź soczyście umalowane usta. Całość dopełniona jest metalicznymi i neonowymi akcentami. Jednak pamiętajmy wszystko ma wyglądać jak najbardziej  naturalnie.


    1. TUTAJ                                                                  2.TUTAJ
            3.  TUTAJ                                                                  4.TUTAJ       5.TUTAJ                                                                    6.TUTAJ
     7. TUTAJ                                                                      8.TUTAJ
    9.TUTAJ                                                                  10.TUTAJ


     11. TUTAJ                                                                12.TUTAJ
   
   13.TUTAJ                                                                      14.TUTAJ

  15. TUTAJ                                                                     16.TUTAJ
INSPIRACJE 

 

Komentarze

  1. Great choices! love these make up style!

    www.bstylevoyage.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Chciałabym otworzyć swój salon kosmetyczny i zastanawiam się nad tym gdzie kupić fotel kosmetyczny hydrauliczny . Wiem jednak, że jest to bardzo duża inwestycja i sporo pieniędzy musiałabym wydać za jednym razem. Z drugiej strony i tak wyjdzie mi to taniej, niż miałabym kupować każde urządzenie z osobna... Gdzie najlepiej szukać takich sprzętów? Czy możecie polecić jakąś hurtownie? Czy warto zamawiać przez Internet?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze ;)